Byarum trädgårdsgrupp

395006

BYARUMS BRUK, 5 dlr, trädgårdsstolar, "Bryggeriserien" samt pelarbord "Classic", lackerad metall, stolarna fällbara, sitthöjd 46, bordets diameter 62, höjd 74 cm

Bruksslitage, skador

Diverse, Temaauktion

Byarum trädgårdsgrupp

Budhistorik (24 bud)
2640796
5 600
2634822
5 400
2640271
5 200
2634822
4 600
2640243
4 400

Slutpris SEK:
5 600
565 EUR, 671 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.