Omega damarmbandsur

395002

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, 16x20 cm, armband, gulddoublé, ej original, total vikt ca 14,7 g

Ej funktionstestad, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega damarmbandsur

Budhistorik (6 bud)
2643882
2642877
2642875
900
2642402
850
2642180

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer