Omega damarmbandsur

395002

OMEGA, damarmbandsur, 18 k guld, 1950-tal, mekaniskt urverk, 16x20 cm, armband, gulddoublé, ej original, total vikt ca 14,7 g

Ej funktionstestad, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Omega damarmbandsur

Budhistorik (6 bud)
2643882
2642877
2642875
900
2642402
850
2642180

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.