Alf Wesström

394990

ALF WESSTRÖM (1915-1982): Parisatelje, signerad, olja på pannå, 25x19 cm

Fack 2

Alf Wesström

Budhistorik (3 bud)

2639899
700
2644336
650
2639899

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.