Lena Cronqvist etsning

394989

LENA CRONQVIST (född 1938): Erotisk scen, signerad Lena Cronqvist, 17/30, etsning, ca 21,5x24,5 cm

Fack 19

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (13 bud)
2643601
2643694
1 900
2643601
1 800
2643507
1 700
2642522
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.