Lena Cronqvist etsning

394989

LENA CRONQVIST (född 1938): Erotisk scen, signerad Lena Cronqvist, 17/30, etsning, ca 21,5x24,5 cm

Fack 19

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (13 bud)
2643601
2643694
1 900
2643601
1 800
2643507
1 700
2642522
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer