Sven Lidberg

394988

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurer vid dass, signerad, olja på pannå, ca 26x22 cm

Fack 4

Sven Lidberg

Budhistorik (9 bud)
2643620
700
2643618
650
2642847
600
2642130
550
2634982
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.