Lena Cronqvist etsning

394987

LENA CRONQVIST (född 1938): Kyss, signerad Lena Cronqvist, 14/30, etsning, ca 24,5x21,5 cm

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (6 bud)
2640396
3 400
2634320
3 200
2636062
2634320
2 800
2636061
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer