Lena Cronqvist etsning

394987

LENA CRONQVIST (född 1938): Kyss, signerad Lena Cronqvist, 14/30, etsning, ca 24,5x21,5 cm

Lena Cronqvist etsning
Budhistorik (6 bud)
2640396
3 400
2634320
3 200
2636062
2634320
2 800
2636061
2 600

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.