Per Gunnar Thelander etsning

394986

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Figur med fluga, monogramsignerad PGT, etsning, ca 6x5 cm

Monter 9

Per Gunnar Thelander etsning

Budhistorik (7 bud)
2641857
600
2640400
550
2638439
500
2640399
450
2638439

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.