Per Gunnar Thelander etsning

394986

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Figur med fluga, monogramsignerad PGT, etsning, ca 6x5 cm

Monter 9

Per Gunnar Thelander etsning

Budhistorik (7 bud)
2641857
600
2640400
550
2638439
500
2640399
450
2638439

Slutpris SEK:
600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer