Oscar Retersvärd

394981

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (3) Perspective Japonaise, signerad Oscar Reutersvärd, numrerad 39/99, färglitografi, bladmått 76x58 cm

Rum 12

Oscar Retersvärd

Budhistorik (23 bud)
2644373
1 700
2642288
1 600
2644370
1 600
2642288
2644369
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.