Alf Olsson etsning

394976

ALF OLSSON (född 1925): Molnbäraren, signerad Alf, patinerad brons, höjd inkl sockel ca 17,5 cm

Konst, Skulpturer

Monter 9

Alf Olsson etsning

Budhistorik (33 bud)
2644541
6 800
2644539
6 600
2644532
6 400
2644530
6 200
2644529
6 000

Slutpris SEK:
6 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer