Alfred Helberger oljemålning

394974

ALFRED HELBERGER (1871-1946), Män med spadar i gruvlandskap, monogramsignerad, olja på duk, 84 x 105 cm

Rum 5

Alfred Helberger oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2644546
5 400
2644465
2644464
3 800
2644463
3 600
2644462
3 400

Slutpris SEK:
5 400
545 EUR, 647 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.