Victor Vasarely färgserigrafi

394971

VICTOR VASARELY (1908-1997): "Clown med boll" ur sviten Figurativ, svit med fem färgserigrafier, 1987, signerade och numrerade 136/275, editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 73x43 cm; oramad

Hanteringsveck

Rum 9

Victor Vasarely färgserigrafi
Budhistorik (4 bud)

2640235
2640230
2638766
2635301

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer