Victor Vasarely färgseriegrafi

394969

VICTOR VASARELY (1908-1997), blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 136/275. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 72 x 46 cm;
oramad

Smärre veck i ett hörn

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
2644088
2 400
2644084
2644074
2644071
1 900
2644054
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.