Victor Vasarely färgseriegrafi

394969

VICTOR VASARELY (1908-1997), blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 136/275. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 72 x 46 cm;
oramad

Smärre veck i ett hörn

Rum 9

Budhistorik (12 bud)
2644088
2 400
2644084
2644074
2644071
1 900
2644054
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer