Victor Vasarely

394967

VICTOR VASARELY (1908- 1997): Zebra, färglitografi, signerad, 136/275, 51x64 cm; oramad

Hanteringsveck i 2 hörn

Rum 9

Victor Vasarely
Budhistorik (23 bud)
2644600
4 600
2644591
4 400
2644599
4 200
2644591
2644590
3 800

Slutpris SEK:
4 600
464 EUR, 551 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.