Victor Vasarely

394967

VICTOR VASARELY (1908- 1997): Zebra, färglitografi, signerad, 136/275, 51x64 cm; oramad

Hanteringsveck i 2 hörn

Rum 9

Victor Vasarely
Budhistorik (23 bud)
2644600
4 600
2644591
4 400
2644599
4 200
2644591
2644590
3 800

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer