Skulptur efter Venus från Willendorf

394966

SKULPTUR, Venus från Willendorf, gips, total höjd ca 14 cm

Ytslitage, smärre nagg

Konst, Skulpturer

Budhistorik (18 bud)
2644142
2644145
2644142
2644144
950
2644142
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.