Per Gunnar Thelander färgetsning

394961

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Anka och morot, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46,5x62,5 cm

Fack 1

Budhistorik (22 bud)
2643247
1 700
2641865
1 600
2641864
2641863
1 400
2641862
1 300

Slutpris SEK:
1 700
172 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.