Dockskåpsmöbler J Udd

394958

DOCKSKÅPSMÖBLER samt tillbehör, etikettmärkta "modell av Arkitekt J Udd"; öppen spis, toalettbord, fåtöljer, soffor, tevagn, 2 bord, sideboard, skåp, taburetter,Övriga tillbehör; flygel, toalettbord, stolar, teveapparat, dammsugare mm, plastbox

Smärre skador, lagningar

Diverse, Leksaker

Monter 26

Dockskåpsmöbler J Udd

Budhistorik (27 bud)
2655597
2 400
2651677
2651180
2650763
1 900
2650761
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer