Ulf Olausson oljemålning

394957

ULF OLAUSSON (född 1935): "Fragment", signerad Ulf Oalusson, olja på duk, ca 32x40 cm

Fack 8

Ulf Olausson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2644406
2016-07-08 20:02:29

2016-07-08 kl 20:18
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer