Ulf Olausson oljemålning

394957

ULF OLAUSSON (född 1935): "Fragment", signerad Ulf Oalusson, olja på duk, ca 32x40 cm

Fack 8

Ulf Olausson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2644406
2016-07-08 20:02:29

2016-07-08 kl 20:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.