Kökssoffa 1900-tal

394956

KÖKSSOFFA med förvaring under lock, 1900-talets första hälft, trären furu, höjd 67, 181 x 59 cm, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage

Rum 11

Kökssoffa 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
2642715
2644413
2642715
950
2639898
900
2639916
900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer