Philip von Schantz färglitografi

394955

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med vaser och husgavlar, signerad v Schantz, akvarell, ca 16,5x22,5 cm

Med dedikation

Rum 22

Budhistorik (8 bud)
2646343
8 000
2646339
7 000
2646338
6 000
2645841
5 000
2645513
2 600

Slutpris SEK:
8 000
807 EUR, 958 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.