Philip von Schantz färglitografi

394955

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Motiv med vaser och husgavlar, signerad v Schantz, akvarell, ca 16,5x22,5 cm

Med dedikation

Rum 22

Budhistorik (8 bud)
2646343
8 000
2646339
7 000
2646338
6 000
2645841
5 000
2645513
2 600

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer