Länstol OPE Möbler

394954

LÄNSTOL, OPE Möbler, 1900-talets andra del, stoppad och helklädd i kretong av engelsk typ, med lös sittplymå, ben av betsad bok, höjd 86, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, smutsiga arnstöd

Rum 12

Länstol OPE Möbler

Budhistorik (4 bud)

2642174
2642173
900
2642171
2642170
500

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.