Slagbord barockstil

394953

SLAGBORD, barockstil, 1900-talets mitt/senare del, trären furu och bok, höjd 75, 30-128 x 70 cm

Bruksslitage

Slagbord barockstil

Budhistorik (3 bud)

2643636
2642933
2637101

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.