PG Thelander färgetsning

394952

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Svamp i kruka, signerad PG Thelander, epreuve artiste, färgetsning, ca 29,5x21 cm

Med dedikation

Fack 20

PG Thelander färgetsning

Budhistorik (21 bud)
2644348
2 800
2644341
2 600
2641948
2 400
2644267
2 400
2641948

Slutpris SEK:
2 800
283 EUR, 335 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.