PG Thelander färgetsning

394952

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Svamp i kruka, signerad PG Thelander, epreuve artiste, färgetsning, ca 29,5x21 cm

Med dedikation

Fack 20

PG Thelander färgetsning

Budhistorik (21 bud)
2644348
2 800
2644341
2 600
2641948
2 400
2644267
2 400
2641948

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer