Golvlampa

394950

GOLVLAMPA, 1980-tal, mässing med stenfot, 5 riktbara och vinklingsbara ljusarmar, höjd ca 202 cm

Visst slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa

Budhistorik (15 bud)
2643993
2643986
2643985
950
2643983
900
2643979
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.