PG Thelander färglitografi

394948

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Potatis (Ryttare)", 1971, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46x63 cm
LITTERATUR: Haskel 103

Tavelvagn 21

PG Thelander färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2643567
1 600
2643566
2643564
1 400
2643563
1 300
2643562

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer