PG Thelander färglitografi

394948

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): "Potatis (Ryttare)", 1971, signerad PG Thelander, 42/180, färgetsning, ca 46x63 cm
LITTERATUR: Haskel 103

Tavelvagn 21

PG Thelander färglitografi
Budhistorik (9 bud)
2643567
1 600
2643566
2643564
1 400
2643563
1 300
2643562

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.