Vitrinskåp Carl Malmsten

394945

CARL MALMSTEN, vitrinskåp, "Undantaget", 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, med invändig belysning, utdragbar skiva, stämpelmärkt, höjd ca 176, 96x37 cm, nycklar finns

Ett hyllplan med nagg

Rum 13

Vitrinskåp Carl Malmsten

Budhistorik (22 bud)
2644404
6 800
2644585
6 600
2644404
6 400
2644323
6 200
2644403
6 200

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.