Kabinettskåp ek

394944

KABINETTSKÅP, 1900-talets mitt, ek, 11 lådor, svärtat underrede, höjd 130, 86 x 36 cm

Senare målat underrede, bruksslitage

Rum 2

Kabinettskåp ek

Budhistorik (6 bud)
2641430
2642416
2641430
2637485
2634215

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 515 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer