Spegel i rokokostil

394941

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, pastellagedekor, bronserad och förgylld, höjd 124x50 cm

smärre färgbortfall

Speglar

Rum 9

Spegel i rokokostil

Budhistorik (22 bud)
2643539
1 700
2636192
1 600
2643538
2636192
1 400
2638580
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer