Madeleine Quist Odgren oljemålning

394940

MADELEINE QUIST ODGREN (född 1940): "Samvävd drömbild" kvinna och påfågel, signerad och daterad Madeleine -74, olja på duk, ca 38 x 46 cm

Fack 25

Budhistorik (15 bud)
2642698
2644128
2642698
2644125
2642698
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer