Madeleine Quist Odgren oljemålning

394940

MADELEINE QUIST ODGREN (född 1940): "Samvävd drömbild" kvinna och påfågel, signerad och daterad Madeleine -74, olja på duk, ca 38 x 46 cm

Fack 25

Budhistorik (15 bud)
2642698
2644128
2642698
2644125
2642698
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.