AW Morris spegel

394932

AW MORRIS, 1900-talets senare del, spegel, antikbehandlad ram, fasettslipat kristallglas, diameter ca 46 cm

Smärre slitage

Speglar

Monter 6

AW Morris spegel

Budhistorik (2 bud)

2643568
2642255

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.