Byrå med stenskiva

394931

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bl.a. mahognyfanér, toppskiva i sten, höjd 70, 40x80 cm

Visst slitage

Rum 5

Byrå med stenskiva

Budhistorik (1 bud)

2638183
2016-07-03 21:38:44

2016-07-08 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.