Byrå med stenskiva

394931

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft, bl.a. mahognyfanér, toppskiva i sten, höjd 70, 40x80 cm

Visst slitage

Rum 5

Byrå med stenskiva

Budhistorik (1 bud)

2638183
2016-07-03 21:38:44

2016-07-08 kl 14:00
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer