Soffbord England

394928

SOFFBORD, s.k. "Hunting table", England, 1900-tal, mahogny, höjd 53 140x96 cm

Ytskador

Rum 11

Soffbord England

Budhistorik (3 bud)

2644400
2638980
2637976

Slutpris SEK:
40 EUR, 48 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.