Erland Cullberg oljemålning

394927

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 170x119 cm

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (46 bud)
2643874
30 000
2643869
29 000
2643873
29 000
2643869
28 000
2643872
27 000

Slutpris SEK:
30 000
3 021 EUR, 3 432 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.