Trappstol

394925

TRAPPSTOL, 1900-tal, mahogny, fällbar, sitthöjd ca 44, totalhöjd 90 cm

Bruksslitage

Rum 14

Trappstol

Budhistorik (16 bud)
2643919
2643918
1 900
2643917
1 800
2643916
1 700
2643915
1 600

Slutpris SEK:
202 EUR, 240 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.