Förvaringsmöbel

394922

FÖRVARINGSMÖBEL, 1950-tal, teak och ek, skjutbar skiva med underliggande förvaring samt fack för tidskrifter, höjd 40, 34x56 cm

Visst slitage

Förvaringsmöbel

Budhistorik (5 bud)
2637534
500
2638249
450
2637534
2637684
2637534

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.