Förvaringsmöbel

394922

FÖRVARINGSMÖBEL, 1950-tal, teak och ek, skjutbar skiva med underliggande förvaring samt fack för tidskrifter, höjd 40, 34x56 cm

Visst slitage

Förvaringsmöbel

Budhistorik (5 bud)
2637534
500
2638249
450
2637534
2637684
2637534

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer