Jan Rhodin akvarell

394919

JAN RHODIN (född 1938): Fåglar, signerad Jan Rhodin, akvarell, ca 67x82 cm

Missfärgning i nedre marginalen

Fack 44

Jan Rhodin akvarell

Budhistorik

2016-07-08 kl 15:05
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.