Brita Nordencreutz oljemålning

394917

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Landskapsmotiv, signerad och daterad B. Nordencreutz 44, olja på duk, ca 50,5x61 cm

Fack 30

Budhistorik (15 bud)
2643365
2643364
950
2643356
900
2643355
850
2643354

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.