Fernandez Arman färglitografi

394916

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Kompostion med violiner, signerad och numrerad Arman 90/175, ca 65x99 cm

Fack 36

Fernandez Arman färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2643821
2643816
1 900
2643788
1 800
2643785
2643699

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.