Fernandez Arman färglitografi

394916

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Kompostion med violiner, signerad och numrerad Arman 90/175, ca 65x99 cm

Fack 36

Fernandez Arman färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2643821
2643816
1 900
2643788
1 800
2643785
2643699

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer