Arne Isacsson akvarell

394913

ARNE ISACSSON (född 1917): Kustvy, signerad och daterad Arne Isacsson 1989, akvarell, bladmått ca 46x80 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 46

Arne Isacsson akvarell

Budhistorik (25 bud)
2643770
3 400
2642032
3 200
2643768
2642032
2 800
2643767
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer