Arne Isacsson akvarell

394913

ARNE ISACSSON (född 1917): Kustvy, signerad och daterad Arne Isacsson 1989, akvarell, bladmått ca 46x80 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 46

Arne Isacsson akvarell

Budhistorik (25 bud)
2643770
3 400
2642032
3 200
2643768
2642032
2 800
2643767
2 600

Slutpris SEK:
3 400
343 EUR, 407 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.