Lucinis Samling

394909

TYSK SKOLA (omkring 1700): Filosof, olja på pannå, ca 29 x 21 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 37)

Förstärkt pannå, smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Lucinis Samling

Budhistorik (27 bud)
2636429
7 200
2643717
7 000
2636429
6 800
2643715
6 600
2636429
6 200

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer