Bordslampfot Japan

394896

BORDSLAMPFOT, 1900-tal, Japan, skulpterat och glaserat lergods, höjd 55 cm

Nagg och färgbortfall

Belysning, Bordslampor, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 12

Bordslampfot Japan

Budhistorik (4 bud)

2644117
2644115
750
2643992
2643990

Slutpris SEK:
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.