Lodregulator

394876

LODREGULATOR, 1800-talets slut, emaljtavla, fodral i valnöt, skuren dekor, nyckel pendel och lod finns, höjd 120 cm

Smärre slitage

Klockor/Ur

Rum 14

Lodregulator

Budhistorik (16 bud)
2637140
2644342
2637140
950
2644020
900
2637140
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer