Plafond

394873

PLAFOND, 1900-talets första hälft, opalinglas, krok i mässing, diameter ca 39 cm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 4

Plafond

Budhistorik (19 bud)
2644437
2635640
1 400
2644435
1 300
2635640
2644434

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.