Fotogenlampa

394872

FOTOGENLAMPA, omkring 1900, kupa i glas med dekor av rosa, mässingsstomme med trä i stammen, höjd ca 64 cm

Slitage, kuppar med nagg

Belysning, Bordslampor, Temaauktion, Sommar

Rum 20

Fotogenlampa

Budhistorik (18 bud)
2639061
1 300
2637980
2636238
2637975
2636238
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.