Fotogenlampa

394872

FOTOGENLAMPA, omkring 1900, kupa i glas med dekor av rosa, mässingsstomme med trä i stammen, höjd ca 64 cm

Slitage, kuppar med nagg

Belysning, Bordslampor, Temaauktion, Sommar

Rum 20

Fotogenlampa

Budhistorik (18 bud)
2639061
1 300
2637980
2636238
2637975
2636238
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer