Leksakskök

394869

FUCHS, dockkök, i plåt och plast, 1950-tal, med tillbehör, höjd 28, längd 41 cm, i kartong

skador

Leksaker

Leksakskök

Budhistorik (2 bud)

2634392
2634258

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.