Alexander Vasilenko

394863

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad och numrerad Vasilenko, 129/240, 70x51 cm

Fack 48

Alexander Vasilenko
Budhistorik (6 bud)
2643813
2644153
2643813
2639498
2634900
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.