Ring 18 k guld 1970-tal

394851

RING, 18 k guld, fasettslipad vit sten, Ceson, Göteborg 1977, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 8,5 g

Sten med smärre repor

Guld/Smycken

Ring 18 k guld 1970-tal

Budhistorik (10 bud)
2644068
1 400
2642821
1 300
2642820
2636725
950
2636598
900

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer