Märklin

394848

MÄRKLIN, 13 dlr, lok och vagnar, bla lok E6302 och Rc 1010

Slitage och skador

Leksaker

Märklin

Budhistorik (16 bud)
2644324
1 300
2644358
2644324
2643974
950
2637038
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.