Märklin

394848

MÄRKLIN, 13 dlr, lok och vagnar, bla lok E6302 och Rc 1010

Slitage och skador

Leksaker

Märklin

Budhistorik (16 bud)
2644324
1 300
2644358
2644324
2643974
950
2637038
900

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer