Märklin lok och vagnar

394847

MÄRKLIN, 11 dlr, bestående av 4+1 st ånglok och 4+2 st personvagnar, H0, bland annat lok 3029

Slitage och skador, en vagn utan tak medföljer

Leksaker

Märklin lok och vagnar

Budhistorik (7 bud)
2644444
2644394
950
2644394
650
2639727
600
2637697
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer