Märklin lok och vagnar

394847

MÄRKLIN, 11 dlr, bestående av 4+1 st ånglok och 4+2 st personvagnar, H0, bland annat lok 3029

Slitage och skador, en vagn utan tak medföljer

Leksaker

Märklin lok och vagnar

Budhistorik (7 bud)
2644444
2644394
950
2644394
650
2639727
600
2637697
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 120 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.