Cajsa Holmstrand oljemålning

394840

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition, signerad och daterad a tergo Cajsa Holmstrand -81, olja på duk, ca 100x100 cm

Rum 9

Cajsa Holmstrand oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2639354
4 600
2639889
4 400
2639354
4 200
2639751
2639354
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.