Cajsa Holmstrand oljemålning

394840

CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Komposition, signerad och daterad a tergo Cajsa Holmstrand -81, olja på duk, ca 100x100 cm

Rum 9

Cajsa Holmstrand oljemålning

Budhistorik (18 bud)
2639354
4 600
2639889
4 400
2639354
4 200
2639751
2639354
3 800

Slutpris SEK:
4 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer