Inge Blomqvist

394839

INGE BLOMQVIST (1900-tal) Trädgården, signerad Inge Blomqvist, olja på duk, ca 100x100 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Inge Blomqvist

Budhistorik (27 bud)
2643769
2643771
2643769
1 900
2643748
1 800
2643521
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 305 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer